top of page
logo-final2-01.png
VIZUALIZACE

Vytváříme realistické vizualizace s cílem zprostředkovat jasnou a detailní představu o konečném výsledku a jeho vztahu k okolnímu prostoru.

 

Optický dojem hraje klíčovou roli při prezentaci projektů, ať už se jedná o nový architektonický návrh, interiérovou proměnu nebo představení produktu.

Exteriérové vizualizace:

 

Tvorba fotorealistických renderů nových architektonických projektů. Vizualizace zahrad a venkovních prostorů. Vývoj urbanistických plánů s důrazem na estetiku a životaschopnost.

Interiérové vizualizace:

 

Realistické vizualizace nábytku a interiérových prvků. Prezentace návrhů interiérů pro byty, domy, hotely nebo kancelářské prostory.

Produktové vizualizace:

 

Vizualizace produktů pro reklamní a marketingové účely. 3D modelování a renderování produktů ve vysokém rozlišení.

Naše služby zahrnují:

INTERIEROVÉ VIZUALIZACE

Interiérová vizualizace převádí abstraktní koncept do reálného prostoru a pomáhá pochopit, jak spolu budou jednotlivé použité prvky harmonizovat. Klademe důraz na detail a soustředíme se nejen na estetiku interiéru, ale také na jeho atmosféru a náladu. Vytváříme komplexní vizualizace, které umožní nahlédnout do budoucnosti a představit si každý zamýšlený prvek, stín a texturu.

EXTERIEROVÉ VIZUALIZACE

Naším cílem je zachytit a převést jedinečný charakter a potenciál venkovního prostoru do vizuální podoby a přivést krajinu i architekturu k životu. Od zahrad a teras po venkovní prostory komerčních nemovitostí, naše autentické vizualizace zobrazují design a prostorovou kompozici, což vám umožní získat jasnou představu o tom, jak bude váš projekt vypadat ve skutečnosti.

PRODUKTOVÉ VIZUALIZACE

Každý produkt má svou unikátní estetiku a příběh. Naší úlohou je tyto prvky přenést do popředí a produkt prezentovat atraktivním a profesionálním způsobem. Tím, že vizualizace detailně zachycuje vzhled produktu i jeho funkci, kvalitu a hodnotu, překonáváme hranice možností běžných fotografií a přispíváme k vyšší konkurenceschopnosti vašeho produktu.